Infrasauna

Naše wellness centrum Relaxace Ostrava disponuje infrasaunou , která představuje novou generaci saun fungující na zcela odlišném principu než běžné sauny. Používá se jako náhrada klasické sauny pro ty, kteří ji z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí využívat. Infrasauny totiž skýtají svým uživatelům saunovací komfort i při nízké provozní teplotě. 

Jaké jsou příznivé účinky infrasauny?

 • zlepšování funkce imunitního systému
 • pomáhají spalovat kalorie a tím lépe kontrolovat nadváhu
 • odvádějí toxické látky z těla
 • odstraňování stresu a únavy
 • uvolnění svalů, zmírnění bolestí kloubů, podpora krevního oběhu a kardiovaskulárního systému

Naše infrasauna má navíc ionizátor kyslíku, který slouží ke zlepšení kvality vzduchu uvnitř sauny. Tento přístroj obohatí vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů (aniontů).

Anionty podporují celkovou látkovou výměnu, pozitivně působí při odbourávání napětí a stresu a přinášejí tělesnou a duševní svěžest.

Nejvíce záporných iontů se vyskytuje v blízkosti moří, vodopádů, hor, borovicových lesů anebo ve vzduchu po bouřce. Je tedy vytvořeno prostředí zmírňující astma a alergie.

V sauně máte k dispozici vnitřní světlo. Klidně si přineste časopis anebo jen tak relaxujte s někým koho máte rádi. A ještě, sauna je z přední strany prosklená, takže se nebudete cítit stísněně.

Fotogalerie:

Služby

Rychlý kontakt:

Ing. Iva Pastušková +420 722 302 676 iva@relaxaceostrava.cz

Kde nás najdete: Přívozská 157/5, Ostrava

Na rohu Jiráskova náměstí! Google maps »

Kineziologie Ostrava

Napsali jste o nás

 • Lumír a Lenka

  "Chtěli bychom moc poděkovat za krásné prožité chvíle ve vašem relaxačním centru.Bylo to strašně krásné a moc jsme si to užili.Velmi hezké prostředí a milý…" celá citace »

 • Milan a paja

  "Byl jsem strašně spokojený majitelka parádní určitě jsme nebyly naposledy určitě se vrátíme " celá citace »

 • Milan+pavlinka

  "Velice jsme byly spokojení majitelka vše vysvětlí pohoda krásné prostředí výborný zážitek určitě se vrátíme děkujeme " celá citace »