Relaxace Ostrava - privátní wellness centrum

Při budování našeho privátního wellness - Relaxace Ostrava - jsem především myslela na všechny uspěchané ženy, které jsou pod stále vyšším tlakem a nároky. Ráda bych jim ukázala cestu, jak přerušit tzv. kolotoč všech těch denních povinností a úkolů a jak se naučit odpočívat a získat zpět energii a chuť do života.

Naše wellness je malé, intimní a uzpůsobeno k relaxaci i pro jednu osobu tak, aby se tam cítila v pohodě a bezpečí a mohla se oddávat pouze odpočinku.

Pro některé znamená relaxace také poslech hudby, použití barevné terapie, skleničku sektu či vína. To vše je u nás k dispozici. Pokud nechcete relaxovat sami, vemte  s sebou kamarádku a můžete probrat, co Vás právě zajímá. A samozřejmě relaxace s přítelem či manželem může být také krásná.

Přijďte a vyzkoušejte naši infrasaunu, vířivou vanu či tropický déšť - snad pro Vás budou relaxací.

Těšíme se na Vás.

S pozdravem

Iva Pastušková

Fotogalerie:

Služby

Rychlý kontakt:

Ing. Iva Pastušková +420 722 302 676 iva@relaxaceostrava.cz

Kde nás najdete: Přívozská 157/5, Ostrava

Na rohu Jiráskova náměstí! Google maps »

Kineziologie Ostrava

Napsali jste o nás

  • Lumír a Lenka

    "Chtěli bychom moc poděkovat za krásné prožité chvíle ve vašem relaxačním centru.Bylo to strašně krásné a moc jsme si to užili.Velmi hezké prostředí a milý…" celá citace »

  • Milan a paja

    "Byl jsem strašně spokojený majitelka parádní určitě jsme nebyly naposledy určitě se vrátíme " celá citace »

  • Milan+pavlinka

    "Velice jsme byly spokojení majitelka vše vysvětlí pohoda krásné prostředí výborný zážitek určitě se vrátíme děkujeme " celá citace »